اسامی متقاضیان طرح جوانی جمعیت و مادران امروز

اسامی متقاضیان طرح جوانی جمعیت و مادران امروز نیو باکس: نیو باکس: امروز اسامی برندگان طرح جوانی جمعیت و مادران در سامانه یکپارچه اختصاص خودرو اعلام گردید.مهدی تقدسی در گفتگو با خبرنگار مهر عنوان کرد: تعداد ۲۰۸ هزار نفر در طرح ویرایش نوع خودرو در سامانه یکپارچه فروش شرکت کرده بودند که از بین آنان ۱۰۰ هزار نفر که پنج اولویت خویش را اعلام نموده بودند، تا پایان سال جاری خودرو های خویش را تحویل خواهند گرفت.
مدیر سامانه یکپارچه تخصیص خودرو اضافه کرد: بقیه ۱۰۸ هزار نفر دیگر، افرادی بودند که همه پنج اولویت را در سامانه تعیین نکرده بودند و به صورت مشخص افرادی هستند که خواهان دریافت خودرو های تارا و رانا بودند که با عنایت به محدودیت تیراژ این خودرو ها سال جاری آنها را دریافت نخواهند کرد
وی افزود: این افراد اگر سه گزینه دیگر و سایر خودروسازان را انتخاب می کردند، قطعا سال جاری خودرویی دریافت می کردند. که حالا فقط یک فصل جلو افتاده است.
تقدسی در مورد طرح جوانی جمعیت هم اظهار داشت: با عنایت به اتمام بررسی افراد حاضر در این طرح، امروز اسامی برندگان طرح جوانی جمعیت و مادران در این سامانه اعلام می شود.
وی همینطور ضمن اشاره به زمان شروع ثبت نام مرحله دوم طرح یکپارچه فروش خودرو، عنوان کرد: متقاضیان می توانند از ۲۰ تا ۲۹ اردیبهشت حساب وکالتی افتتاح کنند و از تاریخ ۳ خرداد سامانه بازگشایی می شود تا متقاضیان بتوانند در آن ثبت نام کنند.


منبع:

1402/02/20
08:42:02
5.0 / 5
300
تگهای خبر: شركت , فروش
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه